varzesh90.com: دادگان : حالا که رویانیان کمی کار یاد گرفته می‌خواهند برکنارش کنند!
varzesh90.com

پر بیننده ترین خبرها
 
ایسنا - رییس سابق فدراسیون فوتبال می‌گوید حالا که رویانیان کمی از فوتبال سر در آورده برکناری‌اش اشتباه است.

دکتر محمد دادگان با تبریک قهرمانی استقلال و سپاهان در لیگ برتر و جام حذفی گفت: وقتی قرار بود رویانیان به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شود، مصاحبه‌ای انجام دادم و گفتم که بهتر است شما به پرسپولیس نیایید، چرا که حضور در فوتبال، هم آبروی شما را می‌برد و هم آرزویت را.

وی افزود: پس از بحث‌هایی که درباره حضور رویانیان در پرسپولیس مطرح شده بود، او با من تماس گرفت و گفت که آقای رییس جمهور از من خواسته‌اند که به پرسپولیس بروم. حالا هم امروز برگشته‌اند و گفته‌اند که می‌خواهند رویانیان را برکنار کنند. مگر ورزش کشور و احساس مردم بی‌ارزش است؟ پرسپولیسی‌ها و فوتبال دوستان یعنی اینقدر بی‌ارزش شده‌اند که هر کس را که می‌خواهند می‌آورند و هر کسی که نمی‌خواهند بر می‌دارند.

وی افزود: رویانیان اگر کار بلد نبود که من هم معتقدم در فوتبال این طور بود، چرا او را آوردید؟ و حالا که کمی سر از فوتبال در آورده چرا می‌خواهید او را بردارید؟ برای چه معاون رییس جمهور باید درباره مساله‌ای که به او ارتباطی ندارد اظهار نظر کند. اگر کسی این حرف‌ها را نمی‌گوید، منِ دادگان این حرف‌ها را می زنم. می‌دانم که با این حرف‌ها برای خودم دشمن می‌تراشم، اما ایرادی ندارد. امام جعفر صادق (ع) هم فرموده‌اند،‌ انسان بدون دشمن منافق است.

رییس سابق فدراسیون فوتبال بار دیگر به پایان ماموریت رویانیان از سوی دولت اشاره کرد و گفت: امروز روزی است که دولت به پایان کارش رسیده بنابراین آنها باید از مردم حلالیت بطلبند و بگذارند ورزش برای خودش تصمیم بگیرد.

وی ادامه داد: دیروز با رویانیان صحبت کردم و گفت که به حرف تو رسیدم، هم آبرویم رفت و هم آرزویم.

دادگان درباره وضعیت یحیی گل محمدی هم به ایسنا گفت: برای تیم بزرگی چون پرسپولیس تنها داشتن دانش فنی نمی‌تواند معیار باشد، بلکه باید معیارها و شاخص‌های دیگری نظیر شخصیت، رفتار و اخلاق را هم در نظر بگیریم. گل محمدی از معدود مربیانی است که در کنار داشتن ویژگی‌های اخلاقی، دانش فنی خوبی هم دارد. من به رویانیان هم گفته‌ام که نمی گویم یحیی را بردارید یا او را نگه دارید، بلکه از او خواسته‌ام که آبرو و احترامش را حفظ کنید. گل محمدی از با شخصیت‌ترین مربیان فوتبال ایران است. او بر خلاف بسیاری دیگر از مربیان دیگر که فقط حرف می‌زنند و دستی در دلالی دارند، خود را پاک نگه داشته و برای این فوتبال، یحیی غنیمت است.
1: چی یاد گرفته غیر از چرت و پرت گفتن
تاریخ نظر: 24 اردیبهشت 1392 07:33:19      

» استفاده از کلمات رکيک، توهين به سايرين و استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نميباشد.
» لطفاً فقط به زبان فارسی بنویسید تا همه ی کاربران استفاده ببرند.
» از نوشتن ایمیل، شماره موبایل، و تبلیغ خوداری فرمایید.
» برای تبلیغ در سایت با info@varzesh90.com تماس بگیرید.
» اگر به کیبرد فارسی دسترسی ندارید از سایت بهنویس کمک بگیرید.
ورزشی خبر،خبر ورزشی،اخبار ورزشی،روزنامه ورزشی، خبر ورزشی ایران،جدیدترین اخبار ورزشی،جدیدترین خبر ورزشی، سایت اخبار ورزشی، خبر جدید ورزشی، اخبار ورزشی جدید، اخبار ورزشی ایران، خبر ورزشی امروز، اخبار ورزشی امروز
Flag Counter www.varzesh90.com
تماس با ما : info@varzesh90.com
خبرهای جدید ورزشی فوتبال ایران
ورزش 90 : varzesh 90
Iran Soccer News in Farsi
Nouvelles du football de l'Iran

کلیه حقوق این سایت محفوظ بوده و متعلق به ورزش نود (‪varzesh90‬‏)‬‎ می‌باشد.

v90 feed
کاربران سایت :  Free Sitemap Generator